Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Pyrzany - Oferty sprzedaży domów

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom z garażem Osiedle Poznańskie

Osiedle Poznańskie(Pyrzany + 24 km)

1 600 000 zł180 m² 8 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Dzień dobry. Mam do sprzedania dom parterowy ok 180 m wg zmodyfikowanego projektu D172 - Zbigniew z garażem z katalogu Extradom. Dom wyróżnia się wysokim standardem wykończenia, pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak

Glinik(Pyrzany + 24 km)

279 000 zł121 m² 2 305,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:700 m²

Pół bliżniaka w Gliniku 10km od Gorzowa Wlkp. Oferujemy Państwu atrakcyjny dom poniemiecki w zabudowie bliżniaczej pod Gorzowem Wielkopolskim w Gliniku. Dom jest 3 pokojowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak, ul. Baczewskiego

Karnin,Gorzów Wielkopolski(Pyrzany + 20 km)

649 000 zł227 m² 2 859,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 921 m²

N o W A | N I Ż S Z A | C E N A! Na sprzedaż wyjątkowa inwestycja w Gorzowie Wielkopolskim! Przy ulicy Baczewskiego - rozpoczęta budowa domu typu bliźniak na.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Saperów

Gorzów Wielkopolski(Pyrzany + 20 km)

2 400 000 zł340 m² 7 058,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Dom marzeń przy rezerwacie przyrody oaza spokoju w sercu natury, zaledwie 5 minut od centrum Gorzowa. Jeśli marzysz o domu, który stanie się Twoją prywatną oazą spokoju miejscem, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Tytanitowa

Chwalęcice,Gorzów Wielkopolski(Pyrzany + 20 km)

970 000 zł104 m² 9 326,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:347 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 104m2, położonego, przy ulicy Titanitowej w Gorzów Wielkopolski (66-400), w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski(Pyrzany + 20 km)

595 000 zł123 m² 4 837,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

#twojaprzyszloscmaswojadres Nowy dom w stanie surowym zamkniętym 123 m na osiedlu Poznańskim Działka o płaskim terenie z dojazdem utwardzonym, wokół nowe zabudowy, łatwy dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski(Pyrzany + 20 km)

969 000 zł104 m² 9 317,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:347 m²

Lokalizacja Nieruchomość położona w Gorzowie Wielkopolskim, w spokojnej i dobrze skomunikowanej części miasta. W najbliższym otoczeniu znajdują się liczne sklepy, punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Gorzów Wielkopolski

Zieleniec,Gorzów Wielkopolski(Pyrzany + 20 km)

1 150 000 zł156 m² 7 371,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnej nieruchomości zlokalizowanej w Gorzowie Wielkopolskim os. Zieleniec. Przedmiotem sprzedaży jest dom wolnostojący usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Gorzów Wielkopolski

Zacisze,Gorzów Wielkopolski(Pyrzany + 20 km)

3 300 000 zł600 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:694 m²

Willa Zacisze opowieść o miejscu, które dopiero zaczyna się naprawdę Miejsce, które nie potrzebuje przedstawienia W samym sercu Gorzowa Wielkopolskiego, tuż przy Parku Siemiradzkiego, stoi.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Baczyna

Baczyna(Pyrzany + 15 km)

1 399 000 zł190 m² 7 363,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 258 m²

Polecamy Państwu atrakcyjny, całoroczny, wolnostojący dom jednorodzinny wybudowany na działce o powierzchni 2.258 m2, zlokalizowany w podgorzowskiej Baczynie. Na powierzchni użytkowej około.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom Pyrzany